REKLAMA

Pasjans Pająk Klasyczny

Opis gry:

Oto Pasjans Pająk Klasyczny, który jest ciekawą wersją znanej na całym świecie gry karcianej opartej na dwóch taliach kart. Reguły gry niczym nie różnią się od podstawowej wersji Pasjansa Pająka. Ciekawym urozmaiceniem są karty o klasycznym wyglądzie, dzięki którym gra ta może przypaść do gustu konserwatywnym miłośnikom pasjansa.

Zadaniem gracza jest przeniesienie wszystkich kart na osiem pól widocznych w górnej części ekranu. W tym celu, karty w kolorze należy układać w porządku malejącym, od Króla do Asa. Każda kompletna sekwencja jest automatycznie przenoszona na jedno z ośmiu pól końcowych. Zapełnienie wszystkich pól oznacza wygraną. Aby ułożyć pasjansa należy rozdać dodatkowe karty widoczne u góry po lewej. Dodatkowe karty zostaną rozdane, gdy żadna z kolumn nie będzie pusta.

Pasjans Pająk Klasyczny oferuje trzy poziomy gry o różnym stopniu trudności. Na początku gry należy wybrać jeden z nich. Początkujący miłośnicy pająka powinni wybrać poziom pierwszy, który jest najprostszą odmianą gry i jest doskonałym sposobem na trening i naukę podstawowych zasad tej niesamowitej gry karcianej.

ZAKRĘCONA STRZAŁKA – cofanie ostatniego ruchu.