REKLAMA

Pasjans Pająk Online

Opis gry:

Celem gry Pasjans Pająk Online jest ułożenie wszystkich kart biorących udział w grze, w ośmiu odpowiednio uporządkowanych sekwencjach. Poprawnie zbudowana sekwencja powinna zawierać karty tego samego koloru, ułożone w kolejności od króla do asa. Kompletna sekwencja zostaje automatycznie zabrana ze stołu.

Karty w kolumnach należy układać w porządku malejącym bez względu na kolor. Pomiędzy kolumnami można przenosić pojedyncze karty lub sekwencje prawidłowo ułożonych kart (karty tego samego koloru ułożone malejąco). W przypadku braku ruchu należy rozdać dodatkowe karty widoczne na dole ekranu gry. Aby rozdać dodatkowe karty należy wypełnić wszystkie puste kolumny.

Gra Pasjans Pająk Online znana jest z tego, że oferuje trzy warianty gry. Można grać kartami w tym samym kolorze, kartami w dwóch kolorach oraz kartami w czterech kolorach. Ma to ogromny wpływ na poziom trudności gry. Wariant z jednym kolorem jest najłatwiejszą formą gry i jest doskonałym sposobem na naukę podstawowych zasad gry. Gra czterema kolorami to najbardziej zaawansowany wariant gry. Jest to najtrudniejsza forma Pasjansa Pająka dostępnego online, ponieważ gracz musi brać pod uwagę różne kombinacje kolorów podczas układania sekwencji. Wymaga to jeszcze większej uwagi, skupienia i zdolności do planowania.